Купити Оптисорб лимонний Арго за низькою ціною - виробник Новина

Оптисорб лимонний

Новь
125
296,35 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 29 point points. Your cart will total 29 points that can be converted into a voucher of 5,80 ₴.

 

Форма / Обсяг

Гранули в пакетиках 100 г

властивості

Оптисорб є ентеро і доноросорбентом, здатним регулювати мінеральний гомеостаз природним чином - організм може отримувати тільки ті мікро-і макроелементи, в яких відчуває потребу, а віддавати лише ті, які має в надлишку і слабо утримує.
Виявлено ефективність використання цеолітів при отруєнні карбофосом, тетрахлорметаном, а також радіонуклідами, такими як цезій-137, стронцій-90.
Діатоміт природний виник при осадженні кременистих стулок діатомових водоростей і має прісноводне і морське походження, має великий пористість, здатністю до адсорбції і кислотостойкостью.
Кремній необхідний для формування основної речовини кістки і хряща і бере безпосередню участь у процесі мінералізації кісткової тканини.
Кремній як структурний компонент входить до складу глікозаміноглікогенов і їх білкових комплексів, що утворюють остов сполучної тканини і надають їй міцність і пружність. Необхідний для побудови епітеліальних клітин.
Дія кремнію на процеси остеогенезу здійснюється незалежно від вітаміну D і направлено в першу чергу на синтез колагену в основній речовині, на який вітамін D не впливає.
Кремній захищає інтиму аорти від її інфільтрації ліпідами за рахунок зменшення проникності сполучної тканини.
При дефіциті кремнію відбувається повна втрата основною речовиною кістки регулярної трабекулярної структури. Відбуваються патологічні зміни хрящової тканини, зумовлені порушенням синтезу глікозаміногліканів, основної речовини хряща і сполучнотканинних волокон.

застосування

  • для нормалізації мінерального обміну (додаткове джерело заліза, марганцю;
  • при отруєннях різної етіології.

Рекомендації щодо застосування

Дорослим приймати по 1 пакету (2,5 г) 2 рази на день під час їжі, запивати 0,5 - 1 склянкою води. Розносити з прийомом лікарських препаратів на 1,5 - 2 години. Тривалість прийому - 1 місяць.

склад

Цеоліт природний - 50% Діатоміт природний - 50% Ароматизатор харчовий «Лимон» - 0,2%

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів БАД, загострення виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки, гострі і хронічні захворювання нирок.

Composition
Recycled cardboard
Property
120 pages
Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...