Мило туалетне гліцеринове «Фітолон» Арго за низькою ціною - виробник ФітоЛайн

Мило туалетне гліцеринове «Фітолон»

ФитоЛайн
2318

 

Форма / Обсяг

70 г

властивості

Мильна основа зроблена з натуральних рослинних масел, що не піддавалися впливу хімічних добрив і пестицидів при вирощуванні олійних культур; при отриманні і очищенні масел відбілювання і хімічна дистиляція не застосовувалася.

Гліцерин, що входить до складу мильної основи, чудово пом'якшує шкіру. Мило не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів, має приємний хвойний запах.

Мило має дезодорує і бактерицидну дію за рахунок вмісту хвойної хлорофілу-каротинової пасти. Є ефективним засобом особистої гігієни: пригнічує патогенну мікрофлору, усуває специфічний запах менструальних і післяпологових виділень (лохій). При використанні даного мила кількість стрептококів і грамнегативних паличок зменшується в 10000 разів. Стафілококи, грампозитивні палички і грибки, наявні в початково помірних кількостях, залишаються в одиничних екземплярах, і не здатні викликати патологічний процес в статевих органах.
Термін післядії мила становить 10-12 годин і забезпечує комфортний стан жінки протягом всього дня.

склад

Гліцерин, вода, пальмат натрію, сорбітол, натрію кокоат, паста хвойна хлорофілу-каротинові, децілглюкозід, натрію хлорид, кислота пальмітинова, олія кокосова, пентасодіум пентатат, тетрасодіум етідронат.

Протипоказання

Не виявлені.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...