Купити Живиця кедра 12

Живиця кедра 12,5% з чагой

Дэльфа
532
Розпродано
282,10 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 28 point points. Your cart will total 28 points that can be converted into a voucher of 5,60 ₴.

 

Форма / Обсяг

50 мл

властивості

Об'єднує в собі оздоровчу дію живиці кедра і екстракту чаги, сприяє поліпшенню роботи кровоносної та лімфатичної систем, зменшенню запальних процесів, підвищенню захисних сил організму, нормалізації обміну речовин.

А також має імуномодулюючу, протизапальну, антиоксидантну, антимутагенну, протипухлинну дію.

Живиця кедра в кедровому маслі 12,5% має виражену бактерицидну, ранозагоювальну, протизапальну, противиразкових, імуномодулюючою, антиоксидантною, антимутагенний, протипухлинну, адаптогенними, антисклеротичну, нейропротекторная дією.

При прийомі всередину живиця кедра в кедровому маслі:

• сприяє нормалізації роботи травної системи, відновленню здорової слизової оболонки шлунково-кишкового тракту при наявності запальних і дегенеративних процесів;

• сприятливо діє на функціональний стан ендокринної системи, роботу щитовидної і підшлункової залоз;

• активізує регенерацію здорових клітин, стабілізує і відновлює клітинні мембрани, покращуючи метаболізм у всіх органах і тканинах;

• покращує реологічні властивості і ліпідний спектр крові, знижуючи ризик розвитку атеросклерозу і серцево-судинних захворювань (ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркту міокарда, серцевої недостатності, інсульту);

• сприяє поліпшенню стану центральної нервової системи, кровообігу і обмінних процесів в головному мозку, підвищенню розумової працездатності і стійкості до стресу.

Живиця кедра в кедровому маслі знаходить широке застосування при шкірних захворюваннях, в тому числі, при вугрової висипки, екземі, дерматитах, псоріазі і нейродерміті.

Включення живиці кедра в комплексну терапію дерматологічних захворювань як одночасно зовнішнього і внутрішнього засоби, сприяє як полегшенню симптомів, так і, в багатьох випадках, усунення причин захворювання, пов'язаних з порушенням роботи ендокринної та нервової систем, шлунково-кишкового тракту.

Головною діючою речовиною губки є пігментна речовина складної будови - рослинний меланін, що володіє фото- і радіопротекторну, антимутагенної, протипухлинної, імуномодулюючу активністю.

Крім того, чага містить агаріціновую кислоту, Тритерпеноїди інотодіол, флавоноїди, алкалоїди, багатий мінеральний комплекс.

застосування

• при захворюваннях шлунково-кишкового тракту;

• в комплексній терапії шкірних захворювань, зокрема, при псоріазі - як протизапальний і імуномодулюючий засіб;

• в якості природного імуномодулятора при імунодефіцитах, частих простудних і вірусних захворюваннях, хронічних запальних процесах;

• в якості профілактики онкологічних захворювань для зниження ризику пухлинних процесів, а також в процесі реабілітації онкологічних хворих після основного курсу терапії - для поліпшення загального стану, зниження інтоксикації, купірування неприємних симптомів з боку шлунково-кишкового тракту;

• як допоміжний рослинного засобу при гіпертонії;

• для відновлення сил і емоційної рівноваги при перевтомі, синдромі хронічної втоми, депресивних розладах, посттравматичному синдромі.

Спосіб застосування: прийом живиці всередину рекомендується починати з 5 крапель вранці і ввечері за 15 хв. до їди, і, щодня збільшуючи дозу на 5 крапель за прийом, довести до двох чайних ложок в день - по одній на ранковий і вечірній прийом.

Тривалість курсу - 2 місяці. Після цього необхідно зробити перерву на один місяць і при необхідності повторити курс.

Тест на алергію.

Перед застосуванням живиці рекомендується зробити пробний тест на переносимість продукту. Нанесіть невелику кількість живиці на внутрішню частину зап'ястя або ліктя і почекайте добу. Якщо з'явиться почервоніння, припухлість, свербіння або паління, продукт використовувати не рекомендується.

У разі загострення.

Застосування живиці на тлі хронічних захворювань може викликати тимчасове загострення. В цьому випадку рекомендується знизити дозування або повністю припинити прийом продукту на кілька днів до зменшення / припинення симптомів, а потім продовжити курс, поступово збільшуючи дозування. Як правило, повторний курс переноситься набагато легше і не викликає неприємних відчуттів.

склад

Олія кедрова нерафінована, отримане методом холодного віджиму, живиця кедра в концентрації 12,5%, СО2 екстракт чаги.

Протипоказання

• індивідуальна непереносимість компонентів;

• вагітність і годування грудьми;
• лікування онкологічних захворювань методами хіміотерапії.
Дітям до 14 років продукт рекомендується застосовувати тільки як зовнішній засіб.
Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...