Купити Драже «Кальцепан» Арго за низькою ціною - виробник ЮГ

Драже «Кальцепан»

ЮГ
606
Розпродано
307,75 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 30 point points. Your cart will total 30 points that can be converted into a voucher of 6,00 ₴.

 

Форма / Обсяг

100 г

властивості

Кальцій зміцнює структуру скелета, забезпечує здоров'я зубів, волосся і нігтів. Недолік кальцію приводить до остеопорозу. Поєднання кальцію ортофосфата і карбонату кальцію є одним з оптимальних джерел кальцію і фосфору для засвоєння жіночим організмом.

Магній, як і кальцій, входить до складу мінеральної основи кісткової тканини. Уповільнює розвиток остеопорозу і сприяє збільшенню щільності кісток у літніх людей. Важливо знати, що саме магній відіграє ключову роль в процесі формування кісток і забезпечує засвоюваність кальцію в організмі.

Пантогематоген з крові самки марала підсилює діяльність остеобластів (клітин - «будівельників» кістки). Сприяє відновленню природного рівня естрогену в організмі жінки і нормалізації функцій вегетативної нервової системи (зниження пітливості і нервозності, поліпшенню сну і т.д.).

Вітамін Д3 має здатність регулювати фосфорно-кальцієвий обмін. Підтримує рівень фосфору і кальцію в плазмі, підвищує всмоктування кальцію в тонкій кишці і надходження кальцію в кісткову тканину.

Вітаміни С і В2 беруть участь в перетворенні вітаміну Д3. Нестача вітамінів С і В2 знижує функції організму по підтримці нормальної структури і мінеральної насиченості скелета.

Вітаміни С і В6 грають найважливішу роль в синтезі і дозріванні найважливішого білка кісткової тканини - колагену, що утворює волокна, що додають кісткам пружність.

Вітамін В2 впливає на формування та підтримку еластичною, гладкою, здорової шкіри.

Вітамін В6 відіграє істотну роль у підтримці структури і міцності скелета, нестача вітаміну може посилити прогресування остеопорозу.

Екстракт звіробою стимулює розмноження клітин і процеси відновлення кісткової тканини. Одночасно він підсилює утворення вітаміну Д3 в шкірі під впливом сонячних променів.

Екстракт курильського чаю зменшує негативні наслідки впливу на організм вільних радикалів.

Екстракт горобини червоної має виражену антиоксидантну та капилляроукрепляющее дію. Екстракт горобини, також як пантогематоген, підтримує процеси регенерації тканин.


застосування

Кальцепан ефективний для профілактики і комплексної терапії остеопорозу. Основними споживачами драже «Кальцепан» є жінки у віці після 40 років, які страждають на остеопороз, а також пацієнти, які перенесли травму кістки, в період її загоєння.
Препарат «Кальцепан» показаний:
• всім жінкам, які мають явні або латентні порушення кальцієвого обміну;
• жінкам, зайнятим фізичною працею, особливо важким;
• жінкам, чия професійна діяльність пов'язана з постійними стрессірующіе впливами, також приводять до підвищених втрат кальцію.

Рекомендації щодо застосування

6 драже в день, що складе 30-50% від добової норми споживання мінералів (кальцію, магнію, фосфору) і вітамінів (С, В6, В2, Д3).

склад

Активні компоненти: пантогематоген, трімагнія фосфат, трикальций фосфат, вітамін С, екстракт курильського чаю, екстракт звіробою, екстракт горобини червоної, вітамін В6, вітамін В2, вітамін D3. Неактивні компоненти: молоко сухе незбиране, цукор-пісок, глюкоза, какао-порошок, олія кокосова рафінована, сухий глюкозний сироп, патока крохмальна, ароматизатор натуральний, віск бджолиний, лецитин.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...