Форма / Обсяг
115 г
властивості
Залізо бере участь в утворенні еритроцитів, що постачають малюка необхідним киснем. Дефіцит даного елемента викликає залізодефіцитні анемії у жінок.
Йод - найважливіший компонент гормонів щитовидної залози, які беруть активну участь в процесах обміну речовин, забезпеченні виношування вагітності. Дефіцит йоду є найпоширенішою причиною пошкодження мозку у плода, знижує виживання дітей, викликає зоб і порушує ріст і розумовий розвиток дитини.
Мідь разом із залізом бере участь в процесах кровотворення і біологічного окислення, що забезпечує організм енергією. Вона необхідна для нормального формування білків - колагену і еластину, які утворюють основу шкірних покривів і кровоносних судин. Мідь має гарний протизапальною дією і надає позитивний ефект при порушеннях імунітету.
Кальцій необхідний для росту організму для формування кісток і зубів, нервової системи, серця і м'язів. Дефіцит кальцію може привести до затримки росту плода, а у мами викликає токсикоз, судоми, суглобові болі, остеопороз і карієс.
Цинк впливає на функціонування генетичного апарату, зростання і ділення клітин, регулює розвиток кісткової і хрящової тканин, репродуктивну функцію. Присутність в їжі необхідної кількості цинку забезпечує профілактику патології вагітності.
Магній разом з кальцієм входить до складу кісткової тканини, відіграє важливу роль у забезпеченні організму енергією, в роботі різних м'язів, в тому числі серця. При нестачі магнію починається скорочення матки, провокуючи передчасні пологи, а так само виникає ймовірність того, що дитина може не добрати вагу і народитися недоношеним.
Вітаміни групи B незамінні для нормального функціонування нервової, травної, серцево-судинної систем. Зміцнює м'язові волокна. Сприяє нормальному розвитку дитини формування систем організму плода. Вітамін В9 допомагає знизити ймовірність виникнення дефектів хребта у дитини, бере участь в правильному формуванні його психіки і інтелекту. Вітамін В9 незамінний не тільки для вагітних, але і для породіль, оскільки має властивість знижувати больову чутливість, а після пологів покращує виділення молока. Крім того, дефіцит цього вітаміну може викликати передчасне переривання вагітності, плацентарну недостатність, тому особливо важливо збагачувати харчовий раціон вітаміном В9 до 12-го тижня вагітності.
Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для нормального розвитку всіх елементів плодового яйця, бере участь в обміні речовин і підтримує роботу всіх органів, підвищує імунітет і працездатність.
Вітамін А (ретинол) накопичуючись в печінці, витрачається для потреб матері і плоду. Необхідний для розвитку плаценти, росту м'яких тканин організму, відтворення еритроцитів крові, як для матері, так і для плода. Вітамін А допомагає поліпшити самопочуття вагітної, нормалізувати сон, посилити скоротливу функцію міокарда. Важливий для запобігання післяпологових захворювань.
Вітамін Е (токоферол) підвищує здатність до запліднення, сприяє нормальному розвитку вагітності і утворення грудного молока. Недолік його обумовлює викидень, передчасні пологи.
Вітамін D сприяє утворенню кісток і зубів, оптимальному функціонуванню серцево-судинної системи і загальному розвитку майбутньої дитини. Особлива роль відводиться вітаміну D в підтримці балансу кальцію і фосфору в організмі вагітних.
Шипшина - природне джерело вітаміну С і заліза, підвищує опірність організму в боротьбі з інфекціями, впливає на загальний обмін речовин в організмі.
Кропива збільшує кількість гемоглобіну, тромбоцитів і еритроцитів, знижує концентрацію цукру в крові, має сечогінну, ранозагоювальну і загальнозміцнюючу дію, стимулює лактацію і перешкоджає розвитку маститу.
Пантогематоген позитивно впливає на психоемоційний стан жінки: зникає стан тривоги, виникає почуття захищеності, умиротворення. Покращує функціонування імунної системи в цілому, а так само сприяє підвищенню опірності організму до вірусних інфекцій.
застосування
Вітаміни, мінерали, пантогематоген і рослинні екстракти, сприяють розвитку здорової дитини, забезпечуючи підвищені потреби матері і плоду у вітамінах і мінералах під час вагітності, а також при годуванні груддю, підтримують хороший стан і самопочуття майбутньої матері.
Рекомендації щодо застосування
2 драже зеленого кольору вранці під час їди і 4 драже білого кольору ввечері під час їжі.склад
В комплекті два види драже: «Лонопан з залізом і йодом» - зеленого кольору і «Лонопан з кальцієм» - білого кольору. Лонопан з залізом і йодом: сироватка молочна, сік яблучний, фруктоза, топінамбур, патока, мікрокристалічна целюлоза, олія кокосова, інулін, премікс вітамінний, екстракт шипшини, ароматизатор натуральний «яблуко», гуміарабік, екстракт кропиви, залізо карбоніл, барвник натуральний «Акватон хлорофіл », пантогематоген, міді аспарагинат, калій йодистий. Лонопан з кальцієм: кальцію ортофосфат, патока, масло кокосове, мальтодекстрин, фруктоза, топінамбур, трімагнія ортофосфат, мікрокристалічна целюлоза, сироватка молочна, сік яблучний, премікс вітамінний, екстракт шипшини, ароматизатор натуральний «вершки», гуміарабік, цинку цитрат, екстракт кропиви, пантогематоген.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів драже.