Купити Гепатолептін Арго за низькою ціною - виробник Апіфарм

Гепатолептін

Апифарм
707
Розпродано
390,38 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 39 point points. Your cart will total 39 points that can be converted into a voucher of 7,80 ₴.

 

Форма / Обсяг

Таблетки 50 шт.

властивості

Флавоноїдні сполуки, що містяться в препараті, мають протизапальну, антиоксидантну, гепатопротекторну, гіполіпідемічну та капилляроукрепляющим дією.
Ряд флавонових з'єднань має жовчогінну та спазмолітичну действіем.Кроме флавоноїдів Гепатолептін містить ряд простих фенольних сполук (карвакрол і р-крезол) володіють антибактеріальну активність і фенолкарбонових кислот, які виявляють антиоксидантну, жовчогінну та гепатопротекторну дію. Значна частина біологічної активності Гепатолептіна пов'язана з присутністю в його складі широкого спектру терпеноідних з'єднань, що володіють вираженою протизапальною і антибактеріальною дією.
Завдяки спектру біологічно активних речовин, БАД «Гепатолептін» застосовується як засіб, що поліпшує функціональний стан печінки і жовчовивідних шляхів. Компоненти Гепатолептіна пригнічують інфекцію, знімають запалення, забезпечують нормальний відтік і покращують хімічний склад жовчі, перешкоджають утворенню жовчних каменів, нормалізують обмін речовин в печінці, захищають печінку від токсичних впливів. Рекомендований ГУ НЦ Клінічної та експериментальної медицини СОРАМН.

застосування

Для профілактики і в комплексній терапії:
• холециститів;
• холецістохолангіта;
• холангітів і холангіогепатіта.

Рекомендації щодо застосування

Дорослим - по 1-2 таблетки 4 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 2-4 неделі.С урахуванням хронобіологіческіх особливостей фізіології печінки і жовчовивідних шляхів найбільш ефективним є застосування БАД «Гепатолептін» в 8-00, 12-00, і 16-00 годин.

склад

Екстракти прополісу, квіток безсмертника, стовпчиків з рильцями кукурудзи, трави чебрецю, квіток нагідок. Допоміжні речовини: лактоза, глюкоза.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...