Купити Ентеролептін Арго за низькою ціною - виробник Апіфарм

Ентеролептін

Апифарм
713
Розпродано
390,38 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 39 point points. Your cart will total 39 points that can be converted into a voucher of 7,80 ₴.

 

Форма / Обсяг

Таблетки 50 шт.

властивості

БАД «Ентеролептін» містить великий перелік флавоноїдних сполук, що володіють антиоксидантною, протизапальною, гіпохолестеринемічною дією.
Ряд флавоноїдів, таких як апігенін, кверцетин, лютеолін, патулетін, рутин володіють також спазмолітичну, а апигенин і лютеолін-7-глюкозид - жовчогінну дію.
Дубильні речовини Ентеролептіна представлені похідними галловой і елагової кислот. Ці речовини мають протизапальну, антиоксидантну, антирадикальні, в'язким і закріплює дією, знижують газоутворення в кишечнику. Також Ентеролептін містить в складі великий перелік терпеноідних речовин. Найбільш загальним для терпеноідной фракції є антибактеріальну та протизапальну дію.
Відповідно до складу БАД «Ентеролептін» застосовується як засіб, що поліпшує функціональний стан шлунково-кишкового тракту.
Ентеролептін сприяє пригніченню патогенної мікрофлори, зняття запалення, заселення слизової оболонки кишечника нормальними бактеріями, тому його прийом доцільно поєднувати з прийомом бактерійних препаратів, що містять біфідо-, лакто-і колібактерії, а також кисломолочних продуктів, особливо йогуртів, що містять живі біфідобактерії.
Рекомендований ГУ НЦ Клінічної та експериментальної медицини СОРАМН.

застосування

Для профілактики і комплексної терапії:
• колітів,
• ентероколітів,
• дисбактеріозу кишечника.

Рекомендації щодо застосування

Дорослим - по 1-2 таблетки 4 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 2-4 тижні.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...