властивості
Відновлює мікробіоценоз кишечника.
Хтозна володіє антацидних (нейтралізує соляну кислоту) і плівкоутворювальним дією, захищає пробіотичні мікроорганізми від шкідливої дії соляної кислоти шлунка, сприяє їх виживанню, підвищенню колонізаційної активності; володіє пребіотичної активністю, будучи прекрасним субстратом для росту нормальної мікрофлори.
Біфідобактерії - складають основну масу мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту. Вони синтезують вітаміни групи В (В1 В2, В6, В, фолієву кислоту), вітамін К, а також незамінні амінокислоти. Біфідобактерії сприяють нормалізації пристінкового травлення, посиленню процесів всмоктування через стінки кишечника іонів кальцію, заліза, вітаміну Д, регулюють перистальтику кишечника, руйнують канцерогенні речовини, які утворюються в процесі травлення, виконуючи, таким чином, роль «другої печінки». Біфідобактерії здатні пригнічувати ріст патогенної флори за рахунок вироблення оцтової, молочної кислоти і бактеріоцинів з широким спектром антимікробної дії.
Лактобактерії - група мікроорганізмів, що володіє найбільшим потенціалом придушення патогенної і умовно-патогенної мікрофлори. Це найбільш активні продуценти молочної і оцтової кислот, перекису водню, лізоциму, інших речовин з антибіотичну активність: реутеріна, плантаріціна, лактоцідіна, лактолин; в шлунку і тонкій кишці лактобацили в кооперації з організмом господаря є основним мікробіологічними ланкою формування колонізаційної резистентності.
Пропіоновокислі бактерії відіграють важливу роль в підвищенні виживаності біфідо-і лактобактерій. Стимулюють ріст біфідофлори, синтезують широкий спектр антибактеріальних компонентів, активних щодо ентеробактерій, гнильних бактерій, грибів; виробляють масляну і оцтову кислоти, які перешкоджають розмноженню патогенних мікроорганізмів; сприяють виробленню і засвоєнню вітамінів, особливо В12.
Термофільний (молочнокислий) стрептокок - важливий регулятор активності імунної системи на слизових оболонках шлунково-кишкового тракту. Виробляє полісахариди, які беруть участь у формуванні місцевого антибактеріального і противірусного імунітету.
застосування
Прибуток успішно застосовуються для корекції дисбактеріозу шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи в комплексній терапії:
• в гастроентерології: колітів, ентероколітів та інших запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, синдрому мальабсорбції, гіповітамінозів;
• в гінекології: БВ, вагінітів, клопотів;
• в урології: циститів, уретритів;
• в гематології: залізодефіцитної і В12-фолієводефіцитної анемії;
• в алергології: харчових алергій і псевдоалергій.
Рекомендації щодо застосування
Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому - 2-4 тижні.склад
Ліофілізовані культури пробіотичних і молочнокислих мікроорганізмів:
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.