Купити Продукт кисломолочний «ЕМ-Курунга» Арго за низькою ціною - виробник АРГО ЕМ-1

Продукт кисломолочний «ЕМ-Курунга»

АРГО ЭМ
2023
Розпродано
316,80 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 31 point points. Your cart will total 31 points that can be converted into a voucher of 6,20 ₴.

 

Форма / Обсяг

Таблетки 60 шт.

властивості

Шлунково-кишковий тракт.

Відновлюються і стійко зберігаються диференційована структура мікробіоциноз і необхідний рівень кислотності і ентерального тиску у відповідних відділах шлунково-кишкового тракту. Продукт показаний як коригуючий засіб при підгострих і хронічних запальних процесах в кишечнику, дисбиотических розладах, при формуванні дистрофічних і виразково-дегенеративних процесах, а також при наявності факторів ризику даних процесів. При курсовому застосуванні ЕМ-Курунгі відзначено прискорення виведення сальмонел при сальмонелёзном ентериті.

Печінка і підшлункова залоза.

ЕМ-Курунга покращує функціонування печінки і підшлункової залози з відновленням просвіту проток печінки. Оптимізується обмін ліпідів і жовчних кислот. Формується стійка тенденція до зниження концентрації і виведенню з організму токсичних форм жовчних кислот і білірубіну. Знижуються відчуття дискомфорту і больові симптоми в зоні проекції печінки і підшлункової залози. Підвищується детоксикационная функція печінки, що призводить до зниження токсичного навантаження ЦНС. Поліпшується якість травлення, знижується ризик мальабсорбції макро- і мікронутрієнтів. Після застосування ЕМ-Курунгі знижуються швидкість і ступінь сп'яніння, скорочується час прояви інтоксикації при вживанні алкогольних напоїв.

Атопічний дерматит.

Поліпшення і динамічна стабілізація загальної клінічної картини захворювання у більшості хворих з перших днів прийому продукту; нормалізація мікробіоциноз кишечника і купірування диспепсичних проявів; ерадикація патогенної флори; відновлення показників імунітету.

Центральна нервова система (ЦНС).

Застосування продукту «ЕМ-Курунга®» сприяє відновленню обмінного і гормонального статусу ЦНС. За рахунок зниження загальної токсичного навантаження, поліпшення нутріентного статусу, а також мікроциркуляції поліпшується гомеостаз нейронів, підвищується поріг збудливості ЦНС, що позитивно позначається на типі поведінкових реакцій, а саме - зниження ризику девіантної поведінки і схильності до хронічних інтоксикацій (куріння, алкоголь) людей всіх вікових груп. Характерно, що у дітей і підлітків знижуються прояви синдрому гіперреактивності, поліпшується пам'ять, підвищується рівень когнитивности, навченості, псіхоадаптівності і соціалізації.

Імунітет.

Виявлено наявність природних пептидів з підвищеним вмістом (більше 70%) низькомолекулярних фракцій полі- і олігопептидів, вільних амінокислот з масою менше 2400 Дальтон, що є показником високої якості іммунногенность продукту, що не має алергічних реакцій. Олігопептиди сприяють виробленню ендогенних інтерферонів, підвищуючи ефективність і якість імунної відповіді, оптимізуючи функціонування імунної системи організму. Нормалізація діяльності кишечника, обумовлюючи детоксикацію макроорганізму, призводить до підвищення рівня функціональних характеристик і активізації імунно-компетентних систем організму. Застосування ЕМ-Курунгі показано при хронічних запальних і атопічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, атопічних шкірних процесах, туберкульозі, гіпоіммунних станах.

Серцево-судинна система (ССС).

Курсове застосування ЕМ-Курунгі покращує якість мікроциркуляції; знижується відносний ризик ишемизации органів і систем, ризик анемій і залізодефіцитних станів. Поліпшується нутріентное забезпечення ССС, нормалізується ліпідний і білірубіновий обмін, знижується рівень гістаміну і токсичних форм жовчних кислот в крові, поліпшується гомеостаз ендотелію судин. Перераховане зменшує ризик первинної та хронічної судинної ендотеліальної дистрофії і подальшого розвитку запальних і дегенеративних процесів ендотелію судин, а, отже, розвитку ангіопатій. Оскільки хронічні дистрофічні і запальні процеси ендотелію судин істотно збільшують ризик відкладення холестерину, зниження їх впливу і токсичного навантаження на ендотелій дозволяє розглядати застосування ЕМ-Курунгі як технологію первинної і вторинної профілактики дистрофічних, дегенеративних і атеросклеротичних процесів судинного русла, а також методу реабілітації при судинної патології

склад

Гідролізат натурального коров'ячого молока ферментами симбіозу бактерій ЕМ-Курунга, олігопептиди, ферменти, амінокислоти, вітаміни, макро-і мікроелементи.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...