Купити ЕМ-Квас Арго за низькою ціною - виробник ЕМ-Центр

ЕМ-Квас

ЭМ Центр
4607
256,80 ₴
Без податку

 

Форма / Обсяг

Концентрат 40 мл і Ем-патока крохмальна (посилена живильне середовище) 40 мл

властивості

ЕМ-квас - це легкозасвоюваний продукт функціонального харчування на основі натуральних компонентів.

З концентрату ЕМ-квасу і ЕМ-патоки крохмальної (живильне середовище) в домашніх умовах легко приготувати дивовижний ЕМ-квас (інструкція в коробці), що володіє найважливішим властивістю - можливістю відновлювати роботу кишечника.

У кишечнику знаходиться корінь багатьох проблем, пов'язаних з нашим здоров'ям. Іншими словами, такі хвороби, як інфаркти, інсульти, діабет, рак, астма, алергія, застуди, захворювання печінки, нирок, легенів і т.д. опосередковано пов'язані з неправильною роботою кишечника.

ЕМ-квас необхідний кожній людині.

ЕМ-квас, сприяючи відновленню імунітету, забезпечує профілактику вірусних інфекцій.

Продукт нового покоління концентрат ЕМ-квасу доктора Шабліна пропонується в дуже зручному форматі 2 в 1, в упаковку входить два флакони: концентрат ЕМ-квасу доктора Шабліна - 40 мл і ЕМ-патока крохмальна (готова посилена живильне середовище) - 40 мл, розроблена біотехнологами підприємства для спрощення процедури приготування ЕМ-квасу в домашніх умовах і отримання продукту з гарантованою високою якістю.

До складу готової посиленою живильного середовища включена ЕМ-курунга. Додаючи в готовий ЕМ-квас улюблені рослинні інгредієнти - трави, ягоди, фрукти, ви отримуєте унікальний напій з властивим ароматом і відповідними цілющими властивостями, а все завдяки тому, що рідка основа квасу стає «оболонкою» і каталізатором засвоєння корисних речовин.

Важливо уточнити інформацію про сумісність рослинних інгредієнтів, а далі - на ваш смак і фантазію!

склад

Симбиотическая закваска молочнокислого симбіозу, концентрований сік обліпихи. Калорійність на 100 г продукту: 27 ккал / 113 кДж.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...