Купити Добриво мінеральне «ГУМАТЕМ» для захисту рослин Арго за низькою ціною - виробник АРГО ЕМ-1

Добриво мінеральне «ГУМАТЕМ» для захисту рослин

АРГО ЭМ
2031

 

властивості

Експериментальні дослідження, проведені «ЕкоЕМ», показали, що обприскування пагонів картоплі препаратом «ГуматЕМ універсальний» і особливим настоєм трав кілька разів за сезон, практично виключало появу колорадського жука та інших літаючих комах і забезпечувало за рахунок цього збільшення врожаю в два рази. Так з'явилася ідея створення «ГуматЕМ» для підвищення імунітету і несприйнятливості рослин до хвороб.

За рахунок кислого середовища, створюваної ефективними мікроорганізмами на листках, засіб ефективно діє проти цибулевої мухи, хвороб плодово-ягідних культур, яблуневої плодожерки, вогнівки на смородині і агрус, довгоносика на малині.

Додавання хвойного борошна молодих пагонів сосни і кори дерев хвойних порід дозволяє ефективно знизити кількість колорадського жука при чотирикратної обробці пагонів картоплі.

Завдяки введенню полину і багна препарат дуже ефективний проти попелиці, мідяниць, молі, мух та їх личинок.

Препаратом «ГуматЕМ» можна окропити шматочки картону і розкласти їх в кишені одягу, вміщеній на тривале зберігання.

Для знищення клопів і бліх обприскують кути і внутрішнє дерев'яне покриття меблів.

Обробляти можна також комори, підвали, теплиці, комори, тому що миші не переносять запаху багна і полину.

Фітонциди, що містяться в квітах і корі черемхи, що входить до складу препарату, відганяють шкідливих комах від кущів агрусу, малини і смородини.

ГуматЕМ для підвищення імунітету і несприйнятливості рослин до хвороб підвищує стійкість рослин до заморозків і іншим капризам погоди. Засіб ефективно служить не тільки як лікар саду і городу, а й як добриво для ґрунту і рослин.

склад

Вода, гумат, симбіоз ґрунтових мікроорганізмів, настої рослинних компонентів (хвоя і кора сосни звичайної (Pinus sylvestris L.); багно болотний (Ledum palustre L.); черемха звичайна (Prunus padus L.); полин звичайний (Artemisia vulgaris)), оцтова кіслота.1 мл «ГУМАТЕМ» містить не менше 0,12 г гумату.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...