Купити стимулятор росту рослин хітозановий «СЛОКС-еко» Арго за низькою ціною - виробник Алтом-Консульт

Стимулятор росту рослин хітозановий «СЛОКС-еко»

Алтом Консульт
2713

 

Форма / Обсяг

5 мл

властивості

Ефективне природне, при цьому недороге Хітозановий добриво. Його гектарна норма еквівалентна внесенню 40 т гною на 1 га.


При передпосівної обробки насіння і садивного матеріалу проявляє інсектицидні і фунгіцидні властивості, сприяє збільшенню схожості і енергії проростання, підвищує врожайність і покращує біохімічні показники вирощеної продукції.
Є природним «доктором» рослин, але не прямо пригнічує фітопатогени, а активізує природний потенціал рослинної тканини (натуральний хітозан містить полісахариди особливої природи, які мобілізують захисну систему рослин, дозволяючи їм протистояти хворобам (кореневі гнилі, фітофтороз, борошниста роса і ін.) І стресових ситуацій (заморозки, посуха, пересадки), а також амінокислоти, які є стимуляторами росту і забезпечують рослини основними макро- і мікроелементами.
За рахунок високої поверхневої активності ліпідів, що містяться в добриві, скорочується обсяг випаровується з листя вологи, тому ефективність обробок значно зростає в посушливий період.
Застосування препарату підвищує ефективність внесення мінеральних і органічних добрив і сприяє мобілізації рослинами поживних речовин із ґрунту.
Скорочує терміни дозрівання і подовжує період плодоношення.

склад

Виготовляється з перероблених спеціальним чином цист (яєць) рачка солоних озер Artemia salina

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...