Купити Добриво мікробіологічне «Ургаса» Арго за низькою ціною - виробник ЕМ-Центр

Добриво мікробіологічне «Ургаса»

ЭМ Центр
4611

 

Форма / Обсяг

200 м

властивості

Прискорювач біологічних процесів:

сприяє підвищеній схожості, потужному коренеутворення, формування сильної вегетативної маси, рясного цвітіння і плодоношення - як наслідок, вихід продукції раніше на 10-15 днів, підвищення врожайності овочевих і плодово-ягідних культур в 2-5 разів, у квіткових культур збільшується кількість квітконосів, розміри квітів, квіти і листя більш яскраві, довше зберігають свіжий вигляд в зрізі.

Перетворювач грунту:

сприяє стрімкому заселення корисної мікрофлори в грунт, в кілька разів прискорює процеси гумусообразования (за три роки застосування в 2-3 рази збільшується товщина гумусосодержащего шару, органіка перетворюється в ЕМ-компост вже за 2-3 тижні), забезпечує природну водо- і повітропроникність грунту до глибини 60-80 см, сприяє нейтралізації солей важких металів до безпечного стану, що в сукупності дозволяє в найкоротший термін відновити природну родючість будь-якого грунту. Застосовуючи «Ургаса» в теплицях, можна кілька сезонів поспіль не змінювати грунт.

імуномодулятор:

підвищує стійкість рослин до хвороб і шкідників (захворюваність грибковими та бактеріальними захворюваннями знижується на 80-90%), а також до несприятливих природних факторів - посухи та заморозків.

Не містить генномодифікованих мікроорганізмів.

Не містить синтетичних добавок і хімікатів.

Клас небезпеки - 4

склад

Гумат калію, ферментований пташиний послід, зола, ферментовані тирса, перегній, торф, мікробний комплекс «Тамір».

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...