Оплата і ціни

Ціни, зазначені на сайті, є остаточними і не потребують доплат при стандартних умовах поставки. Всі податки включені у вартість товару.

Увага! Для кожного окремого замовлення можливий тільки один спосіб оплати на ваш вибір. Оплата замовлення по частинах різними способами неможлива.

МОЖЛИВІ СПОСОБИ ОПЛАТИ

Готівковий розрахунок.

Оплата здійснюється готівкою в магазині при самовивозі. Разом з товаром передається товарна накладна.

Увага! Розрахуватися готівкою за товар Ви можете тільки в м.Києві.

Безготівковий розрахунок на карту Приватбанку.

Ви можете оплатити замовлення за допомогою он-лайн сервісу Приват24.

Увага! Перед оплатою свого замовлення обов'язково дочекайтеся дзвінка менеджера, який підтвердить наявність замовленого товару. Доставка товару здійснюється тільки після надходження оплати на наш рахунок. Як правило, надходження оплати на наш рахунок займає не більше 3-4 годин.

Як бачите, нічого складного в покупці товарів в нашому Інтернет - магазині немає.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення.

Через деякий час (зазвичай протягом години) після оформлення покупки, з вами зв'яжеться наш менеджер по контактними даними, вказаними при оформленні замовлення. З менеджером можна буде узгодити точний час і терміни доставки, а також уточнити деталі.

Примітка: Для постійних клієнтів на сайті магазина є Реєстрація. У своєму кабінеті ви можете переглянути вміст кошика, їхню історію замовлень, а також повторити або відмовитися від замовлення, підписатися на розсилку новин магазину.

Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...