Купити Ванна скипидарна № 2 Арго за низькою ціною - виробник Біола

Ванна скипидарна № 2

Биолит
353

 

властивості

Жовті ванни розширюють капіляри і венозної, і артеріальної систем кровообігу, сприяють розчиненню патологічних відкладень в суглобах, сухожиллях і зв'язках, в кришталиках очей, в стінках кровоносних судин і в самих капілярах. При цьому поглиблюється дихання, тиск знижується. Вони викликають загальне підвищення температури тіла, стимулюють потовиділення і видалення через шкірні покриви сечовини і хлористого натрію.

застосування

Скипидарні ванни є універсальним методом оздоровлення організму. Вони призводять до посилення обмінних процесів, виводять токсини, стимулюють процеси саморегуляції і системи імунітету. Ванни є ефективним засобом омолодження організму, профілактики передчасного старіння, засобом поліпшення фізичного стану, підвищення працездатності і життєвого тонусу. Вони корисні і для тих, хто вважає себе практично здоровим. Скипидарні ванни сприяють нормалізації жирового обміну. Жовті ванни можуть успішно застосовуватися, як засіб для стійкого зниження ваги і усунення целюліту. Інтенсивна капилляризация шкіри призводить до її глибокого очищення, нормалізує і покращує її стан. Ванни не викликають яких-небудь патологічних змін і порушень і абсолютно нешкідливі при правильному застосуванні.

Рекомендації щодо застосування

Перш, ніж приступити до прийому скипидарних ванн, необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб правильно підібрати розчин або емульсію в залежності від артеріального тиску, загального стану і діагнозу.
Приймаються скипидарні ванни курсом по 10-12, а за призначенням лікаря і більш. Ванни можуть прийматися щодня, через день, два дні поспіль з перервою на третій день. Для прийняття ванн потрібно мати в наявності водний термометр, годинник, пластикову мензурку для відмірювання кількості білої емульсії або жовтого розчину, бажано тонометр для вимірювання артеріального тиску, медичний вазелін. Крім того, потрібно приготувати халат або велике махрове простирадло. Слід бути обережними для запобігання потрапляння білої емульсії і жовтого розчину в очі, а також на найбільш чутливі ділянки тіла, зберігати Скіп-Дарна емульсії в недоступному для дітей місці.
Повторне використання води з білою емульсією, жовтим розчином або їх сумішшю для лікування іншої людини категорично забороняється.
Кількість білої емульсії, жовтого розчину або їх суміші на ванну поступово збільшується від 10-15 мл до 35-60 мл за рекомендацією лікаря для конкретної людини. Температура ванни склад-ляет 36-37 ° С. Тривалість прийому ванн - 10-15 хв, починаючи з 5 хвилин, з поступовим збільшен-ням часу по 1-2 хвилин, в залежності від переносимості ванни.
Людям з дуже чутливою шкірою допускається нанесення невеликої кількості медичного вазеліну на деякі ділянки тіла (статеві органи і анальний отвір, підколінні ямки, внутрішні поверхні ліктьових згинів, пахвові і пахові області).
Якщо Ви відчуваєте дискомфорт при прийнятті ванни, то слід «пом'якшити» характеристики - зменшити час, температуру або кількість скипидарного розчину. Максимальна кількість білої емульсії, жовтого розчину або їх суміші є також індивідуальним. При наявності захворювань, що не входять в протипоказання, приймати скипидарні ванни в домашніх умовах слід під наглядом і тільки за призначенням лікаря.
Після виходу з ванни на вологе тіло (не обполіскувати і не витиратися) надіти халат або загорнутися в простирадло, лягти в ліжко, тепло сховавшись. Тривалість відпочинку після ванни - не менше 45 хвилин.
Харчування при прийнятті курсу ванн повинно бути раціональним, здоровим. Необхідно уникати переїдання, обмежити застосування тваринної їжі, відмовитися від алкоголю.

склад

Для жовтих ванн (ванна № 2) використовують «жовтий розчин» (жовчний скипидар - 50%, масло касторове - 20%, кислота олеїнова - 15%, вода - 13,4%, гідроокис натрію, екстракт кори верби).

Протипоказання

Важкий фізичний або психічний стан, загострення хронічних захворювань, виражена серцева недостатність, індивідуальна непереносимість скипидарних ванн. При обмеженою рухливості приймати ванни самостійно не рекомендується. Вікових протипоказань ванни не мають.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...