Купити Крем-бальзам «Артро-Хвоя» Арго за низькою ціною - виробник Дон

Крем-бальзам «Артро-Хвоя»

Дон
1022
177,60 ₴
Без податку

 

Форма / Обсяг

50 мл

властивості

Основна роль у розвитку лікувальної дії належить борнеолацетату в складі ялицевої олії завдяки вираженому судинорозширювальному ефекту. Місцеве розширення судин покращує кровообіг в болючій ділянці, збільшує доставку кисню і власних протизапальних речовин; підсилює обмінні процеси в клітинах з виведенням продуктів метаболізму (токсинів і шлаків). В результаті стихає запальний процес, зменшуються або повністю зникають больові відчуття.
Крем прекрасно усуває запальні процеси і больові відчуття, має приємний розігріваються дією (корисний для підготовки м'язів до інтенсивних фізичних навантажень і для масажу).
Регулярно використовуючи крем при захворюваннях суглобів, Ви позбудетеся від болю, дискомфорту і скутості рухів. Вплив активних компонентів крему на підшкірні нервові закінчення рефлекторно покращує кровопостачання і вироблення власних протизапальних речовин.

Ялицеве масло - основний компонент крему - містить більше 35 видів біологічно активних речовин (борнеолацетат, ефірну олію, фітонциди, каротиноїди, поліненасичені жирні кислоти, флавоноїди, вітаміни, мікроелементи і т.д.).
Масло шабельника у складі «Артро-хвої» містить комплекс біоактивних компонентів і має виражений позитивний ефект при різних захворюваннях опорно-рухового апарату.
СО2-екстракти ялиці, лопуха, червоного перцю завдяки унікальній технології містять максимальну кількість вітамінів (наприклад, вітаміну С в ялицево екстракті в сотню разів більше, ніж в аналогічному за традиційною технологією), мікроелементів, флавоноїдів, каротиноїдів та інших важливих компонентів. СО2-екстракт ялиці і ялицеве масло доповнюють і значно підсилюють дію один одного. СО2-екстракт лопуха нормалізує порушені обмінні процеси при захворюванні суглобів (артрози, подагра та ін.); червоний перець посилює розігріваючий ефект ялицевої олії.

застосування

  • Захворювання опорно-рухового апарату: артрити, остеохондроз, дегенератітние захворювання суглобів, міозити, вивихи, розтягнення, удари, переломи та ін .;
  • патологія периферичної нервової системи: плексити, радикуліт і т. д.
  • комплексна терапія захворювань ЛОР-органів (синусити) і бронхолегеневої системи (трахеїт, бронхіт, пневмонія);
  • профілактика респіраторних вірусних інфекцій (дія фітонцидів ялицевої олії);
  • розігрівання м'язів перед фізичними навантаженнями і в якості масажного крему.

    Рекомендації щодо застосування

  • У разі вираженого больового синдрому при остеохондрозі, радикуліті, артритах, міозиті, ушкодженнях зв'язок крем наносити на хворобливу область круговими масажними рухами 1-2 рази на день. Застосовувати в міру необхідності.
  • При простудних захворюваннях, бронхіті, пневмонії крем втирати круговими рухами в шкіру на рівні грудної клітини (виключаючи область серця).
  • В якості профілактики вірусних інфекцій, при нежиті крем наносити в переддень носа в міру необхідності.

склад

Ялицеве масло; масло шабельника; СО2-екстракти ялиці, лопуха, червоного перцю.

Протипоказання

Непереносимість продуктів переробки ялиці.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...