Купити Фільтр «АРГО» Арго за низькою ціною - виробник Сибір-Цео

Фільтр «АРГО»

Сибирь Цео
1601

 

властивості

Насипний фільтр. Призначений для доочистки в домашніх умовах питної води від різних механічних домішок (таких, як іржа, пісок і т. П.), Знижує концентрацію залишкового активного хлору, неорганічних домішок, органічних сполук, нафтопродуктів, важких металів і радіоактивних елементів, зберігаючи при цьому природну і біологічну цінність води; збагачує воду іонами лужних металів, зменшує вміст солей жорсткості, в результаті чого вода стає м'якою.
Фільтр містить два фільтруючих матеріалу (має два ступені очищення). Перший ступінь використовує в якості фільтруючого матеріалу природний цеоліт, що володіє унікальними сорбційними і іонообмінні властивості. У другому рівні використовується широко поширений активоване вугілля з сріблом в незмивною формі. Завдяки такому поєднанню матеріалів досягається високий ступінь очищення питної води, що надходить з наших старих і недосконалих водоочисних споруд і водопроводів.
Крім того, на виході фільтрована вода піддається магнітній обробці для додання їй біологічно активної рідкокристалічної структури. Оброблена таким чином вода активізує діяльність органів травлення, вимиває токсини, підвищує засвоюваність їжі.

Технічні характеристики.

  • Максимальна продуктивність 60 л / год;
  • ресурс / термін роботи з одним комплектом фільтруючих матеріалів - 7000 л / 12 міс .;
  • варіанти кольорів корпусу - см. фото.
Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...