Купити Фільтр «Водолій» Преміум Арго за низькою ціною - виробник Сибір-Цео

Фільтр «Водолій» Преміум

Сибирь Цео
1625

 

властивості

Фільтр картріджний «Водолій ПРЕМІУМ» призначений для додаткового очищення холодної водопровідної води, при цьому:
• затримує різного роду механічні домішки (такі як пісок, мул, осад і т.п.);
• очищає воду від важких металів, хлорорганічних сполук, радіоактивних елементів, нафтопродуктів;
• усуває неприємний запах і присмак, знижує кольоровість і каламутність;
• зменшує вміст солей жорсткості, внаслідок чого вода стає м'якою, що особливо важливо для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту; умивання такою водою робить шкіру обличчя м'якою, шовковистою і гладкою;
• очищає воду від різних мікроорганізмів;
• забезпечує магнітну обробку води для додання їй жидкокристаллической структури з метою підвищення її біологічної активності;
• очищає воду, зберігаючи в ній необхідні організму мікроелементи.

Фільтр розміщується поруч зі змішувачем мийки і з'єднується з ним за допомогою дивертора або насадки. Дивертор розрахований на постійне підключення до змішувача, а насадка підключається (надівається) тільки на час фільтрації. Додаткова інформація про варіанти підключення фільтра наведена в доданому до нього паспорті.

Важливою перевагою фільтра є те, що для нього випускаються чотири типи картриджа: вугільно-цеолітовий, шунгітовий, умягчающий, кварцовий, що значно розширює можливості його застосування. У продаж фільтр надходить укомплектований вугільно-цеолітовий картриджем.

На виході фільтрована вода піддається магнітній обробці для додання їй біологічно активної структури. Оброблена таким чином вода активізує діяльність органів травлення, вимиває токсини, підвищує засвоюваність їжі.

Технічні характеристики:

- продуктивність - 3 л / хв .;

- ресурс / термін роботи з одним картриджем:

- з вугільно-цеолітовий, шунгітових, кварцовим картриджем - 6000 л / 10 міс .;

- з зм'якшуючим картриджем - 4000 л / 7 міс .;

- варіанти кольорів корпусу - см. Фото.

Споживач (Краснодар)

В АРГО шостий рік. Прийшла в компанію, тому, що шукала альтернативу медикаментозному лікуванню. Першим з придбаної мною продукції був аплікатор Ляпко «Квадро 5,8». За допомогою цього «колючого їжачка» я стала забувати про головні болі, болі в попереку, знижувати тиск і взагалі аплікатор з тих пір став для мене і моєї родини предметом першої необхідності на всі випадки життя. В даний час у нас вдома крім «Квадро» є «Килимок», «Ромашка», два «Фараона» і звичайно «Малюки». Користуємося все - я, чоловік, діти і внуки. Іноді думаю: «А як же ми раніше без цього жили?». Зараз мені здається, що якби раптом у нас в будинку не було аплікаторів, то це можна порівняти тільки з «кисневим голодуванням», страшним дискомфортом. Також незамінний фільтр для води. Мій молодший онук, йому 8 років, вже давно воду з крана нефільтровану пити не буде, але найголовніше, що він пояснює своїм товаришам, однокласникам, що воду необхідно очищати фільтрами і берегти здоров'я з дитинства.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...