Купити Мінералізатор води природний «Кремінь» Арго за низькою ціною - виробник Сибір-Цео

Мінералізатор води природний «Кремінь»

Сибирь Цео
1629

 

Форма / Обсяг

60 г

властивості

Людина не може жити без води і в добу повинна випивати її 1,5 ÷ 2,5 літра, але води не простий, а очищеної від шкідливих домішок; містить набір необхідних макро- і мікроелементів; сумісної з організмом людини.

Де ж взяти таку воду? Виявляється, ми можемо щодня пити цей чудовий дар природи, але для цього просту водопровідну воду необхідно підготувати. Згадаймо досвід наших предків: вони наполягали воду на природному мінералі кремнію і робили її живою і корисною.

Вживання кремінної води - прекрасна профілактика багатьох недуг: гіпертонії, сечокам'яної хвороби, атеросклерозу. Люди, постійно і тривало приймали кремінну воду, відзначали поліпшення самопочуття, підвищення опірності організму до захворювань, поліпшення стану шлунково-кишкового тракту. Свої унікальні властивості кремнієва вода проявляє і при зовнішньому застосуванні у вигляді полоскань, примочок, компресів при діатезі, юнацьких вуграх, псоріазі, опіках. Якщо при умовно замінити водопровідну воду на кремінну, то незабаром можна помітити благотворний вплив на шкіру обличчя і стан волосся (усунення лупи). При полосканні рота кремінної водою зменшується кровоточивість ясен. Таку воду можна рекомендувати як допоміжний засіб при пародонтозі. Полив кремінної водою покращує ріст рослин (розсади, квітів та ін.), Підвищує врожайність, скорочує терміни дозрівання. Кремінна вода використовується при засолюванні овочів, тому що довго не псується, що не зацвітає і робить овочі хрусткими.

склад

Природний мінерал кремінь (кремнієва крихта) фракції 5-12 мм, що має допуск до контакту з питною водою.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...