Купити Накладка антіелектромагнітная «Маграліт-Т» Арго за низькою ціною - виробник Прицеро-П

Накладка антіелектромагнітная «Маграліт-Т»

Прицеро П
1902

 

Форма / Обсяг

Шунгітсодержащая накладка Маграліт - Т в блістері.

властивості

«Маграліт-Т» для мобільних телефонів - засіб захисту людини від несприятливого впливу електромагнітних полів СВЧ-діапазону.

Сигнал, що надходить з передавальної станції на телефон, не повністю перетворюється в звуковий сигнал, частина його розсіюється апаратом. Це випромінювання малої інтенсивності збігається за інтенсивністю з випромінюванням клітини організму людини. В результаті накладення полів, власне поле людини спотворюється, провокуючи розвиток різних захворювань, як правило, в найбільш ослаблених ланках організму.

Шунгіт, що належить до рідкісного виду матеріалів - сильних діамагнетіков, локалізує значну частину електромагнітних випромінювань надвисокої частоти, зменшує ризики негативного впливу патогенних випромінювань на здоров'я, як у справжньому, так і віддаленому майбутньому.

Швидкі і видимі погіршення стану людини від впливу електромагнітних полів СВЧ-діапазону: головний біль, відчуття втоми, у водіїв - уповільнення реакції на дорожню обстановку. Віддалені наслідки куди серйозніше: накопичений негативний ефект позначається на функції мозку, репродуктивної, нервової системах людини ...

Найбільш вразливий до впливу ЕМП організм дитини. Шунгітсодержащая Платівка «Маграліт-Т», захищає від шкідливого впливу електромагнітних випромінювань сучасних засобів зв'язку і комунікації.

склад

Матеріал Маграліт створений на основі мінералу шунгита

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...