Купити ЗВК «Реагент 3000» для паливної системи на 150 л палива Арго за низькою ціною - виробник Руслана-ЄС

ЗВК «Реагент 3000» для паливної системи на 150 л палива

Руслана ЕС
2216

 

Форма / Обсяг

У комплектацію упаковки входять 3 ємності по 5 мл (шприц), кожна з яких розрахована на обсяг повного паливного бака в 50 -70 л або 1 мл на 10 л бензину / ДТ.

властивості

ЗВК «Реагент 3000» для паливної системи складається з потужної каталітичної структури, що активує бензин / ДТ іонами металів каталізаторів.

Це сприяють більш повного і якісного згорянню; збільшення потужності і скорочення витрати палива до 25%; зниження СО / СН і сажі у вихлопних газах; поліпшенню приемистости двигуна; зниження ймовірності прогара клапанів і поршнів; збільшення терміну служби свічок запалювання.

Склад пов'язує сірку, що знижує утворення лаків і шлакових відкладень; очищає розпилювачі інжекторів / форсунок і камеру згоряння; раскоксовивает верхні компресійні кільця; відновлює продуктивність ТНВД і знижує його знос; захищає двигун від використання неякісного палива, очищає і відновлює функціональність λ-зонда і каталізатора дожига вихлопних газів.

ЗВК «Реагент 3000» для паливної системи, знижуючи детонаційні процеси горіння, дозволяє використовувати бензин з меншим октановим числом (95  92).

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...