Порошок зубний «ДентаЕМ імбир» Арго за низькою ціною - виробник АРГО ЕМ-1

Порошок зубний «ДентаЕМ імбир»

АРГО ЭМ
2044

 

Форма / Обсяг

60 г

властивості

Засіб по догляду за зубами і порожниною рота, для усунення запальних процесів слизової, зміцнення емалі, профілактики карієсу.

Імбир, що входить до складу порошку містить 1% - 3% ефірних масел, багатий залізом, натрієм, калієм і цинком, солями магнію, фосфору і кальцію, вітамінами групи В. імбир пригнічує хвороботворні мікроби і підвищує стійкість слизової до поразки. Застосування імбиру є надійною профілактикою хвороб рота і горла. Тому порошок рекомендується застосовувати в період поширення вірусних захворювань. Використання його для чищення зубів після їжі дозволить придушити хвороботворні мікроби, освіжити дихання і позбавити від багатьох проблем в ротовій порожнині.

Ферментоване пробиотическими мікроорганізмами кобиляче і коров'яче молоко (КуЕМсіл). Мікрофлора «КуЕМсіл» має бактерицидні властивості, в тому числі, відносно кишкової палички, грибів Candida і гнильних бактерій. Біологічно активні речовини кумису пов'язують недоокіслівшіеся продукти розпаду їжі, що допомагає впоратися з неприємними запахами. Пробіотичні мікроорганізми сприяє відновленню слизової порожнини рота і його захисних властивостей від сторонньої мікрофлори. Багатий білковий і мінеральний склад «КуЕМсіла» (кальцій, калій, натрій, кобальт, мед, йод, марганець, цинк, алюміній і залізо) робить позитивний вплив на зміцнення емалі і імунітет порожнини рота.

склад

Крейда хімічно обкладена натрій двовуглекислий (сода харчова), імбир, ферментоване пробиотическими мікроорганізмами кобиляче і коров'яче молоко, ментол (або м'ятна олія).

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...