Порошок зубний «ДентаЕМ прополіс» Арго за низькою ціною - виробник АРГО ЕМ-1

Порошок зубний «ДентаЕМ прополіс»

АРГО ЭМ
2045

 

Форма / Обсяг

60 г

властивості

Засіб по догляду за зубами і порожниною рота, профілактики карієсу і пародонтозу, усунення запальних процесів слизової, загоєння ран і тріщин.

Прополіс сприяє загоєнню ран, виразок і стимулює імунобіологічні процеси (підвищує фагоцитарну активність лейкоцитів). Він має анестезуючу, антимікробну і дезодорує властивостями.

До складу прополісу входять флавоноїди і фенолокислоти, які визначають біологічні властивості прополісу. Феруловая, кавова, бензойна кислоти мають антибактеріальні властивості. Фенолокислоти надають терпкий вплив, сприяючи загоєнню різноманітних ран і виразок. Вони також мають капілляроукрепляющее і протизапальними властивостями, що є профілактикою пародонтозу. Прополіс багатий вітамінами (B1, В2, В6, А, Е), містить нікотинову, пантотенову кислоти, вони сприяє зміцненню імунітету порожнини рота.

Ферментоване пробиотическими мікроорганізмами кобиляче і коров'яче молоко (КуЕМсіл) має бактерицидні властивості, в тому числі, відносно кишкової палички, грибів Candida і гнильних бактерій. Біологічно активні речовини кумису пов'язують недоокіслівшіеся продукти розпаду їжі, що допомагає впоратися з неприємними запахами. Пробіотичні мікроорганізми сприяє відновленню слизової порожнини рота і його захисних властивостей від сторонньої мікрофлори. Багатий білковий і мінеральний склад «КуЕМсіла» (кальцій, калій, натрій, кобальт, мед, йод, марганець, цинк, алюміній і залізо) робить позитивний вплив на зміцнення емалі і імунітет порожнини рота.

склад

Крейда хімічно обкладена натрій двовуглекислий (сода харчова), ферментоване пробиотическими мікроорганізмами кобиляче і коров'яче молоко, прополіс, ментол (або м'ятна олія)

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...