Купити Паста зубна «АргоДент з екстрактом перилли» Арго за низькою ціною - виробник ФітоЛайн

Паста зубна «АргоДент з екстрактом перилли»

ФитоЛайн
2323

 

Форма / Обсяг

75 мл

властивості

АргоДент »з екстрактом насіння Перілли - зубна паста нового покоління.
Вхідні в її склад компоненти, мають широкий спектр дії.
Perilla frutescent (Перила чагарникова) - рослина родом з Японії, широко використовується в народній медицині в регіонах південно-західній Азії, екстракт з насіння цієї рослини є антибактеріальним агентом для засобів догляду за порожниною рота. Вміщені в екстракті рослинні поліфеноли мають антиоксидантні, антимутагенними, протизапальними властивостями по відношенню до різних видів патогенних мікроорганізмів. Екстракт насіння Перілли пригнічує ріст каріесогенних мікроорганізмів і запобігає утворенню карієсу, не порушуючи при цьому нормальної мікрофлори порожнини рота.
Гліцерофосфат кальцію - джерело кальцію і фосфату, є однією з найбільш біодоступних солей кальцію. Відомо, що гліцерофосфат кальцію, застосовується місцево, сприяє зміцненню кристалічної решітки емалі, активізує процеси мінералізації. При регулярному чищенні зубів і аплікації пасти на зуби, він дозволяє не тільки попередити, але і до певної міри компенсувати втрати при наявності захворювання тканин емалі. Поліфеноли (лютеолін, хрізоріол і апигенин), що містяться в екстракті насіння Перілли, інгібують ріст патогенних мікроорганізмів, ефективно зв'язують вільні радикали, що значно зменшує запалення ясен і покращує стан періодонта.

Екстракт насіння Перілли володіє дезодорують властивостями щодо ацетальдегіду, амонію і метилмеркаптана. Завдяки цьому, зубна паста «АргоДент» з екстрактом насіння Перілли з успіхом використовується як ефективний засіб проти несвіжого дихання, неприємного запаху алкоголю і тютюну. Вишневий смак зубної пасти зробить процедуру чищення зубів приємною і комфортною.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...