Купити Емульсія гігієнічна «Малишок» Арго за низькою ціною - виробник Маріанна

Емульсія гігієнічна «Малишок»

Марианна
1152

 

Форма / Обсяг

15 мл

властивості

«Малишок» виробляється за унікальною авторською технологією виключно з природної сировини, не містить синтетичних добавок - консервантів, барвників, стабілізаторов.Cодержіт комплекс корисних для шкіри біологічно активних речовин (в т. Ч. Натуральні жирні кислоти, повністю сумісні з нашими клітинами і тканинами) .
Володіє високим ступенем біологічної доступності.
Емульсія не забиває пори і повністю зберігає природне дихання шкіри.
Завдяки унікальним складом і структурою, емульсія «Малишок» максимально враховує потреби шкіри новонароджених і грудних дітей. Вона пом'якшує, зволожує, дбайливо і м'яко очищає шкіру. Найтонший шар емульсії забезпечує захист від інфекцій і дратівливих факторів (сухе повітря, перепади температур, контакт з виділеннями). Природні компоненти емульсії мають протизапальну, антисептичну дію, допомагають швидко усунути свербіж, почервоніння, подразнення, сприяють швидкому загоєнню ранок, тріщин та інших пошкоджень, позбавляють від дискомфорту.
У жінок, що годують емульсія підтримує еластичність і пружність шкіри, перешкоджаючи виникненню тріщин, а при їх наявності заспокоює, знімає біль, сприяє швидкому загоєнню.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...