Купити Драже «Пантошка» Арго за низькою ціною - виробник ЮГ

Драже «Пантошка»

ЮГ
611
Розпродано
188,07 ₴
Без податку

By buying this product you can collect up to 18 point points. Your cart will total 18 points that can be converted into a voucher of 3,60 ₴.

 

Форма / Обсяг

80 г

властивості

Призначено для активно зростаючих дітей, має здатність покращувати процеси навченості і пам'яті (смисловий і механічної), нормалізує роботу імунної системи, має загальнозміцнюючу дію, зменшує запальні процеси, підвищує опірність організму до несприятливих умов зовнішнього середовища. Рекомендується в якості збагаченого харчового продукту, додаткового джерела вітаміну С.

Пантогематоген позитивно впливає на пам'ять, процеси мислення і обробки інформації, підвищує стійкість до стресів, нервових перевантажень, перевтоми, підвищує рівень захисних реакцій організму за рахунок внутрішніх ресурсів.

Вітамін С - потужний антиоксидант. Сприяє зміцненню імунітету, підвищує стійкість до інфекцій, є фактором захисту організму від наслідків стресу. В імунній системі вітамін С є найлютішим ворогом всіх збудників хвороб, паразитів, вірусів, мікробів і, в першу чергу, вільних радикалів. З огляду на високу активність процесів росту, діти потребують постійного заповненні дефіциту вітамінів, макро- і мікроелементів, а так само в захисті функціональних систем організму від можливої перевантаження. З огляду на це, в драже «Пантошка» введений комплекс плодово-ягідних екстрактів, що підвищують опірність організму до простудних та інфекційних захворювань, що забезпечують захист стінок судин, гіпофізадреналовой системи та імунітету в цілому.

Екстракт горобини червоною є природним полівітамінним комплексом, прекрасним загальнозміцнюючим засобом. Багатий антоцианами, флавоноїдами, вітамінами С, В3, Е, К, каротин, фолієву кислоту. Підтримує процеси регенерації тканин.

Екстракт чорної смородини містить вітаміни С, B1, B3, каротин, калій, залізо, лимонну, яблучну і інші органічні кислоти, пектини, дубильні речовини. Підвищує імунітет і опірність організму до різних захворювань.

Екстракт шипшини сприяє зміцненню імунітету, підвищенню опірності організму до дії бактерій; допомагає оздоровленню травної системи. Містить цілий комплекс необхідних людині мінералів і вітамінів, серед яких вітамін С в найвищій концентрації, каротин, рутин, залізо, калій, фосфор, марганець, магній, а також антиоксиданти, дубильні речовини, фітонциди і органічні кислоти.

застосування

  • дітям, які часто хворіють на інфекційні захворювання;
  • дітям з проблемами запам'ятовування і навченості;
  • з метою профілактики захворювань в осінньо-зимовий період;
  • дітям, що випробовують високі фізичні і психоемоційні навантаження;
  • як додаткове джерело вітаміну С.

Рекомендації щодо застосування

Дітям 3-11 років - від 2 до 3 драже в день; 11-14 років - від 2 до 4 драже; дітям старше 14 років і дорослим - від 3 до 5 драже в день, що складе 30 до 50% від добової норми споживання вітаміну.

склад

Пантогематоген, екстракт шипшини, барвник натуральний, екстракт чорної смородини, екстракт горобини червоної, віск бджолиний. Глюкоза, молоко сухе незбиране, цукор-пісок, сухий глюкозний сироп, масло кокосове рафінована дезодорована, какао-порошок, кафос (антизлежувач), лецитин (антиокислювач), патока крохмальна, крохмаль картопляний, аскорбінова кислота, ароматизатори натуральні, кислота яблучна (регулятор кислотності ).

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Відгуків немає
Product added to wishlist
Тован додан для порівняння

Продовжуючи використовувати сайт argonet.kiev.ua Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Докладніше...